web analytics

SPA ABONEMENTI

KURSHI SPA – ar abonementu izdevīgāk!

​Izvēlies savu – Veselībai, Skaistumam vai Tonusam.

Darba dienu abonementi 5 procedūrām:

Šarko duša (20 min.) – 90,-EUR  110,-EUR

Šarko duša ir viena no iecienītākajām ķermeņa aprišu korekcijas ūdens procedūrām. Dotais procedūru kurss palīdzēs stimulēt vielmaiņu, ārstēt celulītu, uzlabojot asinsriti un limfas atteci, tonizēs muskuļus, stiprinās kapilāru sieniņas un izteikti uzmundrinoši iedarbosies uz visu organismu. Lielisks papildinājums sporta nodarbībām. 

Limfodrenāžas zābaki  (40 min.) – 110,-EUR  130,-EUR 

Pressoterapija ir īpaši efektīva kursa veidā – palīdz ārstēt celulītu, noņemt tūsku, un likvidē venozās atteces traucējumus.  Aktivizē vielmaiņu, mazina nogurumu, stiprina saistaudus, palielina ādas elastību, patīkami relaksē,  uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, kā rezultātā – no organisma tiek izvadīti vielmaiņas galaprodukti – toksīni.

VAKUUMMASĀŽA (60 min.) – 225,-EUR 250,-EUR 

Vakuummasāža – ķermeņa masāža, izmantojot speciālas vakuuma bankas. Viena no efektīvākajām procedūrām, lai uzlabotu un nostiprinātu ķermeņa kontūras, samazinātu apjomu un padarītu ādu tvirtāku.

Klasiskā muguras masāža (30 min.) – 125,-EUR  150,-EUR 

Muguras masāžas kurss palīdzēs atbrīvoties no muskuļu un emocionālā saspringuma. Lielisks veids parūpēties par muguras veselību tiem, kam darbs ar datoru ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. 

SANDAL – sejas kopšanas procedūra (60 min.) – 215,-EUR  250,-EUR 

Sejas skaistumam veltīts rituāls sākas ar īpašu dzintara – sandala pīlingu, kas attīrīs ādu, izlīdzinās tās toni, bagātinās ar mikroelementiem un pilnvērtīgi sagatavos nākamajam etapam. Mūsu meistaru rokas veiks ādas jaunībai, tvirtumam un atjaunošanai radītu masāžu ar izsmalcināti aromātisku sandala, nerolī un rožu eļļu eliksīru. Rezultāts redzams jau pēc pirmās procedūras, taču veicot to regulāri – liek skaistumam un jaunībai atplaukt.

Dāvanā: 

*Iegādājoties kādu no ķermeņa kopšanas procedūru abonementiem, patīkama dāvana – vienas reizes (1 stundu garš) KURSHI SPA turku pirts un saunas apmeklējums

*Iegādājoties SANDAL sejas kopšanas procedūras abonementu, patīkama dāvana – papildus procedūrai – viena plastificējošas sejas maskas aplikācija

Abonements darīgs no pirmdienas līdz ceturtdienai

Abonementa derīguma termiņš – 3 mēneši no iegādes datuma.

Tālrunis informācijai un pierakstiem: +371 27859322

E-pasts: spa@kurshihotel.lv