web analytics

Jaunums! SPA rituāli ZIEMAS noskaņās

30.11.2018

Jaunums! Ziemas rituāli mūsu brīnumainajā KURSHI SPA!

Pirts rituāls – EIKALIPTS;

Sejas kopšanas rituāls – SANDAL;

SPA rituāls visam ķermenim – Ziemas aromāti.

Piedāvājumu apraksti un cenas:

Pirts rituāls – EIKALIPTS

  • Izsildīšanās saunā un turku pirtī
  • Aromātiska pēršana – masāža ar eikalipta slotiņām
  • Atpūta pie Latvijas pļavu tējas

Eikalipta lapiņu sastāvā ir vērtīga ēteriskā eļļa, kas atraisās siltā pirts gaisa ietekmē. Piepildot gaisu ar neatkārtojamu aromātu, šī maigā slotiņu pēršana ļaus izsildīt visu ķermeni, eikalipta lapiņu uzbūve sniegs pīlinga ādas efektu. Bioloģiski aktīvās slotu lapiņu sastāvdaļas aktivizē ādas vielmaiņu, sekmējot šlakvielu izvadi. Dotā procedūra ir īpaši piemērota aukstajam ziemas periodam, jo eikalipta lapiņās esoša ētersikā eļļa ir labi pazīstams imunitātes paaugstināšanas instruments, kas atbrīvo elpceļus, bet to sastāvā esošajai aktīvajai vielai cineolam – piemīt izteiktas antibakteriālas īpašības, kas aizsargā organismu pret infekciju saslimšanām un iekaisumiem.

43,-EUR/1 personai

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

Sejas kopšanas rituāls – Sandal

  • Saudzīga sejas ādas attīrīšana un pīlings
  • Izsmalcināta sejas un dekolte zonas liftinga masāža
  • Īpaši kopjoša sejas maska

Šis skaistuma kopšanas rituāls ir viena no populārākajām sejas procedūrām KURSHI SPA, kas īpaši radīts izsmalcinātu dabisko kosmētisko līdzekļu piekritējiem. Tas ietver profesionāli veiktu sejas un dekolte zonas masāžu, kas atslābina ikdienas stresā saspringtos muskuļus, vienlaicīgi uzlabojot vielmaiņas procesus sejas ādā, izvadot lieko šķidrumu, radot liftinga efektu, padarot sejas ādu jauneklīgu un starojošu. Procedūras laikā izmantotajam sandalkoka, neroli, rozes un bergamotes eļļu sajaukumam un īpaši smalkajam dzintara pūderim piemīt izteikti reģenerējošas īpašības, kas burtiski atdzīvina ādas struktūru, izlīdzinot sīkās grumbiņas un novēršot noguruma pazīmes. Sejas maska ievīstīs ādu dziļās rūpēs, tā dziļi mitrinās un sniegs ādai nepieciešamās barības vielas. Maiga galvas masāža palīdzēs pilnībā nodoties atpūtai un uzlabos asinsriti, ļaujot sejas maskai iedarboties vēl labāk.

58,-EUR//1 personai

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

SPA rituāls visam ķermenim – Ziemas aromāti

  • Izsildīšanās saunā un turku pirtī ( 30 min.)
  • Aromātisks ķermeņa pīlings ar izmeklētām ēteriskajām eļļām ( 30 min.)
  • Dziļi relaksējoša aromaterapijas masāža ( 60 min.)
  • Sejas masāža absolūtai atpūtai un miera sajūtai ( 20 min.)

 

Šis karaliskais rituāls apvieno divas nozīmīgākās absolūtas atpūtas sastāvdaļas – masāžas tehniku  iedarbība uz ķermeni un izsmalcinātu dabīgu aromātu burvību. Īpaši izmeklēta ķermeņa pīlinga sastāvā ir augstvērtīgas dzintara, kanēļa, greipfrūta, ilang – ilang, melno piparu un mandarīna ēteriskās eļļas, kuras palīdzēs atjaunot spēkus, maigi nomierinot ķermeni, prātu un dvēseli. Ēterisko eļļu aktīvās sastāvdaļas sniegs ķermeņa ādai tvirtumu, elastīgumu, stimulēs ādas vielmaiņu. Dziļi atslābinoša mazāža ar greipfrūta ēterisko eļļu ļaus nodoties pilnvērtīgai atūtai un izbaudīt patiesi dziļu relaksāciju, stabilizēs emocionālo fonu, uzlabos garastāvokli un vispārējo labsajūtu, atmodinās iekšējos resursus. Rituāla nobeigumā patīkamas sejas masāžas baudījums ļaus sajust patīkamu atslābumu un mieru.

85,-EUR/ 1 personai

 

Piedāvājumi spēkā no 01.12.2018 – 28.02.2019

Informācija un rezervācijas pa tālr. +371 67878589, +371 27859322 vai spa@kurshihotel.lv