web analytics

Paziņojums COVID19

Dārgie Viesi!

Viesnīcas “KURSHI HOTEL & SPA” prioritāte ir viesu un darbinieku veselība un drošība. Tāpēc, sakarā ar COVID19 pandēmiju un tās radītajiem krīzes apstākļiem, viesnīcas vadība ir pieņēmusi lēmumu apturēt viesnīcas darbību uz laika periodu līdz 31.maijam.
Viesnīcas administratori sazināsies ar viesiem, kuriem ir veiktas rezervācijas šajā periodā.

REZERVĀCIJAS ATCELŠANA
Ņemot vērā, ka viesnīca ir spiesta atcelt visas rezervācijas augstāk minētajā periodā, aicinām pieņemt piedāvājumu savu rezervāciju pārcelt uz citu datumu, kad viesnīca atkal darbosies:
•    viesiem, kuriem rezervācija ir apmaksāta augstāk minētajā periodā, piedāvājam to pārcelt uz vēlāku laiku, kas ir periodā līdz 30.12.2020. 
•    Viesi, kas rezervāciju veikuši caur interneta rezervāciju sistēmām, tūrisma aģentūrām, tiek aicināti sazināties ar pakalpojuma sniedzēju pa tiešo, lai saņemtu informāciju par noteikumiem;

 DĀVANU KARŠU TERMIŅA PAGARINĀŠANA
•    Dāvanu kartes ar derīguma termiņu līdz 31.maijam, tiek pagarinātas, proporcionāli atlikušajam izmantošanas periodam, bez papildus piemaksas;
•     Portālos iegādātajiem kuponiem, kuru derīguma termiņš sakrīt ar viesnīcas slēgšanas periodu, to derīguma termiņš tiek pagarināts proporcionāli periodam, uz kādu ir slēgta viesnīca (2 mēnešiem), bez papildus piemaksas. 

Novēlām izturību, labu veselību un ceram uz drīzu tikšanos viesnīcā KURSHI HOTEL & SPA!

Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar viesnīcas administratoru pa epastu: info@kurshihotel.lv

Ar cieņu,

KURSHI HOTEL & SPA komanda