web analytics

Svarīgs paziņojums

Dārgie Viesi!

Ņemot vērā COVID19 pandēmijas izraisītos apstākļus valstī un pasaulē tūrisma nozarē, viesnīcas vadība ir pieņēmusi lēmumu apturēt viesnīcas darbību uz laika periodu no 2020. gada 8.oktobra līdz 2021. gada 30.aprīlim.

KURSHI SPA

Sākot no 8.oktobra SPA centrs turpinās savu darbību no piektdienas līdz svētdienai (no pl. 09:00-21:00).

REZERVĀCIJAS ATCELŠANA
Ņemot vērā, ka viesnīca ir spiesta atcelt visas rezervācijas augstāk minētajā periodā, aicinām pieņemt piedāvājumu savu rezervāciju pārcelt uz citu datumu, kad viesnīca atkal darbosies:
•    viesiem, kuriem rezervācija ir apmaksāta augstāk minētajā periodā, piedāvājam to pārcelt uz vēlāku laiku, pēc viesnīcas atvēršanas. 
•    Viesi, kas rezervāciju veikuši caur interneta rezervāciju sistēmām, tūrisma aģentūrām, tiek aicināti sazināties ar pakalpojuma sniedzēju pa tiešo, lai saņemtu informāciju par noteikumiem;

 DĀVANU KARŠU TERMIŅA PAGARINĀŠANA
•    Viesnīcas dāvanu kartes ar derīguma termiņu, kas beidzas periodā no 07.10.2020 – 30.04.2021, tiek pagarinātas, proporcionāli atlikušajam izmantošanas periodam, bez papildus piemaksa. Dāvanu kartes nakšņošanas un ēdināšanas pakalpojumiem var tikt izmantotas Kurshi SPA pakalpojumiem, viesnīcas slēgšanas periodā. Ja Dāvanu kartē nav norādīts nomināls, bet konkrēts izmitināšanas vai restorāna pakalpojums, lūdzam sazināties ar administratoru, lai precizētu kartes nominālo vērtību un tad to izmantotu SPA pakalpojumiem.
•     Portālos iegādātajiem dāvanu kuponiem, kuru derīguma termiņš sakrīt ar viesnīcas slēgšanas periodu, derīguma termiņš tiek pagarināts proporcionāli derīguma termiņa periodam, bez papildus piemaksas.  Dāvanu kupons arī var tikt izmantots uz jebkuriem citiem attiecīgā portāla piedāvājumiem (t.sk., KURSHI SPA piedāvājumiem), sazinoties ar portāla administrāciju.  

Novēlām izturību, labu veselību un ceram uz drīzu tikšanos viesnīcā KURSHI HOTEL & SPA!

Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar viesnīcas administrāciju pa epastu: info@kurshihotel.lv

Ar cieņu,

KURSHI HOTEL & SPA komanda