web analytics

Viesnīca

44 2 47

3 1 1a

20160708_135445 20160603_153829 20160708_135625

Kurshi Hotel & SPA ir jauna, eleganta dizaina viesnīca Jūrmalā, kas atrodas Dubultos,  5 minūšu pastaigas attālumā no smilšainās pludmales. Netālu no viesnīcas Jūs atradīsiet Jūrmalā iecienītās atpūtas vietas un kafejnīcas. Lēnā pastaigā cauri Latvijā lielākajai kūrortpilsētai, Jūs varēsiet aplūkot 19. un 20. gs. celtos koku namus ar krāšņiem kokgriezuma dekoriem ēku fasādēs un jumtu apdarēs, kā arī 21.gs. prestižākās ēkas.

Kurshi Hotel & SPA ar jūras burinieka stāju ceļiniekiem piedāvā harmonisku atpūtu jūras un priežu tuvumā. Viesnīca papildina klasicisma, historisma, jūgendstila un nacionālā romantisma, arī funkcionālisma arhitektūru, kas raksturīga tikai Jūrmalai un sniedz baudījumu acīm un elegantu atpūtu.

Kurshi Hotel & SPA piedāvā 35 plašus viesu numurus, iekļaujot divstāvīgus numurus, kas īpaši piemēroti ģimeņu atpūtai.  Visos numuros ir vannas istabas ar vannu, numuri aprīkoti ar gaisa kondicionēšanas iekārtām, satelīttelevīziju, tālruni un bezvadu internetu.

Padomāts arī par mazākajiem apmeklētājiem – Kurshi Hotel & SPA teritorijā ir bērnu rotaļu laukums.

Viesnīcas eksterjera un interjera dizaina koncepts apvieno vēsturisko un mūsdienīgo stāstu par Kuršu cilti. Viesnīcas KURSHI nosaukums ir cēlies no baltu tautas Kuršiem. Tā bija viena no baltu tautām, kas pirms tūkstoš gadiem apdzīvoja gandrīz visu Latvijas rietumdaļu, un viņu teritorijas stiepušās arī līdz tagadējai Jūrmalai. Viesnīcas simbola skaidrojums meklējams kuršu senajās zīmēs. Saules simbols viens no svarīgākajiem simboliem baltu tautu senajos rakstos un zīmēs. Simbolā ir ietverts saules ceļš, kas ataino visu procesu nemitīgu mainību.

Mēs arī šodien ar lepnumu nesam kuršu vārdu . Kopš seniem laikiem daudz kas mainījies – toreizējā kareivīguma vietā tagad ar prieku uzņemam ikvienu, kurš vēlas baudīt mūsu viesmīlību.

Laipni lūdzam pie mums – Kurshi Hotel & SPA!